Віншуем

каманду каледжа па валейболу,якая заняла І месца ў абласных занальных спаборніцтвах сярод УССА.

Савасцьянік Лізавета 1 С, Саханава Алена 3 А, Дзяцел Вольга 1 А, Бенедзісюк Вольга 3С-11, Палякова Дар’я 2 Д, Зубрыцкая Валянціна 3 А, Урбіцкая Наталья 3 А

ІІ месца – Навагрудскі тарговы каледж, ІІІ месца – Слонімскі медыцынскі каледж

Обновлено 13.03.2014, admin




З перамогай!

Віншуем чэмпіёнаў раённага турніра па валейболу сярод школ і каледжаў, прысвечанаму 8 сакавіка

Савасцьянік Лізавета 1 С, Саханава Алена 3 А, Дзяцел Вольга 1 А, Бенедзісюк Вольга 3С-11, Палякова Дар’я 2 Д, Зубрыцкая Валянціна 3 А, Урбіцкая Наталья 3 А

Обновлено 05.03.2014, admin




Дэкада камісіі агульнаадукацыйных дысцыплін

Віншуем

пераможцаў фінальнага спаборніцтва “Спартландыя” сярод навучэнцаў новага набора

1 месца - 2С11,
2 месца - 1С,
3 месца - 1А,
4 месца - 1Б,
5 месца - 1Д,
6 месца - 1В,
7 месца - 2В11,
8 месца - 1З,
9 месца - 1Т.

Обновлено 07.12.2013, admin




Дэкада камісіі агульнаадукацыйных дысцыплін

Віншуем

зборную каледжа па валейболу з перамогай у таварыскай сустрэчы з зборнай жанчын раёна

1 С – Савасцьянік Лізавета,
2 Д – Палякова Дар′я,
3 А – Зубрыцкая Валянціна,
1 А – Дзяцел Вольга,
3 С-11 – Бенедысюк Вольга,
2 С-11 – Станкевіч Кацярына,
3 А – Саханава Алёна.

Обновлено 07.12.2013, admin




Віншуем

Каманду каледжа па настольнаму тэнісу з паспяховым выступленнем на раённых спаборніцтвах сярод прадпрыемстваў, арганізацый і ўстаноў
Таран Анастасія – 3В
Філюк Міхаіл – 3Т
Тагіл Аляксандр – 3Т
Абыйшлі каманды агракаледжа і будаўнічага ліцэя.Занялі 4 месца сярод 12 каманд



Обновлено 18.11.2013, admin




Віншуем

чэміёнаў турніра горада па валейболу “Золотая осень” сярод школ і навучальных устаноў
1С – Савасцьянік Лізавета – лепшы ігрок турніра
2Д – Палякова Дар’я
3А – Зубрыцкая Валянціна
3А – Саханава Алёна
1А – Дзяцел Вольга
3С-11 – Бенедысюк Вольга
2С-11 – Станкевіч Кацярына
3А – Глебік Анастасія



Обновлено 18.11.2013, admin




Віншуем

У першыню ў гісторыі каледжа зборная каманда по шашках стала чэмпіёнам раённых спаборніцтваў сярод прадпрыемстваў, арганізацый і ўстаноў.
Слашчынін Алег 3 В
Айрапетава Лідзія 1 А
Гусейнаў Раман 1 Т



Обновлено 11.11.2013, admin