вул.Сацыялістычная, 33
г.Ваўкавыск,
Гродзенская вобл.,
231895

8-01512-67725

 

vk@grsu.by
vk.grsu.by

 

ІНТЭРНАТ

Адрас – Гродзенская вобласць, г. Ваўкавыск, вул. Савецкая 1, 80151245177

Загадчык інтэрната – Рашчэўская Лілія Іосіфаўна (пн.-пт., 08.00-17.00)
Выхавацель – Пагарцава Ніна Іванаўна (пн.-пт., 14.30-23.00)
Сацыяльны педагог – Бернат Алена Станіславаўна

Медыцынскі работнік – Макарэвіч Аліна Мікалаеўна

САВЕТ ІНТЭРНАТА
2019-2020 вучэбны год

Сіцько Ганна - старшыня СІ
Аблажэвіч Вольга - сакратар СІ
Мікалайчык Анастасія - стараста 1-га паверха
Буйніч Аліна - стараста 2-га паверха

Інфармацыйна-ідэалагічная група:
Брындзікава Дзіяна
Данцэвіч Вераніка
Галоўкіна Дзіяна
Пятрэнка Ксенія

Культурна-масавы сектар:
Цыбуля Анастасія
Шумак Анастасія
Буднікава Віялета
Зянковіч Антаніна

Жыллёва-бытавая камісія
Палякова Вольга
Шамрэй Ксенія
Гірко Вольга
Карэпанава Кацярынаа

Спартыўна-масавы сектар:
Федасевіч Андрэй
Смурага Максім
Паўлоўскі Мікіта

Актыў па ГА «БРСМ»

Інфармацыйна – ідэалагічная работа
1. Сіцько Ганна Ігараўна – 3-31
2. Галенка Аліна Генадзьеўна – 5-22
3. Мікалайчык Анастасія Аляксандраўна – 1-21

Краязнаўчая работа
1. Палякова Вольга Аляксандраўна – 5-22
2. Кулікоўская Наталля Віктараўна -5-11
3. Мароз Святлана Дзмітрыеўна – 5-11

Пошукава – даследчая работа
1. Шэшка Юлія Віктараўна– 2-11
2. Літвінчык Кацярына Генадзьеўна – 3-31
3. Шока Ганна Юр’еўна – 1-21

Грамадска-карысная работа
1. Федасевіч Андрэй Генрыхавіч – 4-41
2. Аблажэй Вольга Іванаўна – 1-21
3. Шчэрбацэвіч Тамара Сяргееўна – 2-11

Культурна – масавая работа
1. Голуб Анастасія Сяргееўна – 2-11
2. Касперовіч Анастасія Ігараўна – 2-11
3. Трайгель Валерыя Мечыславаўна – 1-11

Спартыўна – аздараўленчая работа
1. Кухарава Карына Ігараўна – 2-11
2. Кісялевіч Маргарыта Аляксандраўна – 2-41
3. Дэйкунова Лізавета Аляксандраўна – 1-31

Пазнавальная дзейнасць
1. Кандзеранда Ганна Паўлаўна – 1-31
2. Кесо Яўгеній Дзмітрыевіч – 4-21
3. Грыгорык Віялета Яўгеньеўна – 4-21

Cпіс навучэнцаў валанцёрскага атрада «Цёплыя рукі»

1. Данцэвіч Вераніка-камандзір атрада
2. Казуля Дзмітрый
3. Мікалайчык Анастасія
4. Грыгорык Віялета
5. Цыбуля Анастасія
6. Глазава Поліна
7. Кесо Яўгеній
8. Зянковіч Антаніна
9. Дарошка Вольга

Склад антынаркатычнага атрада ў інтэрнаце

Літвінчык Кацярына,
навучэнка 3 курса спецыяльнасці «Замежная мова», камандзір атрада

Буйніч Аліна,
навучэнка 3 курса спецыяльнасці «Дашкольная адукацыя», намеснік камандзіра атрада

Прус Яўгенія,
навучэнка 4 курса спецыяльнасці «Пачатковая адукацыя», член атрада

Найда Юлія,
навучэнка 4 курса спецыяльнасці «Пачатковая адукацыя», член атрада

Шпігун Дар’я,
навучэнка 4 курса спецыяльнасці «Пачатковая адукацыя», член атрада

Сіцько Ганна,
навучэнка 3 курса спецыяльнасці «Замежная мова», член атрада

Галенка Дар’я,
навучэнка 2 курса спецыяльнасці «Замежная мова», член атрада

Цыбуля Анастасія,
навучэнка 2 курса спецыяльнасці «Дашкольная адукацыя», член атрада

Цэслік Анастасія,
навучэнка 2 курса спецыяльнасці «Дызайн (графічны)», член отряда

Кісялевіч Маргарыта,
навучэнка 4 курса спецыяльнасці «Абслуговая праца і выяўленчае мастацтва», член атрада

Карэпанава Кацярына,
навучэнка 2 курса спецыяльнасці «Пачатковая адукацыя», член атрада

Памятка байцу моладзевага атрада аховы правапарадку

ДАБРАВОЛЬНАЯ ПАЖАРНАЯ ДРУЖЫНА

Мар’ін Ігар Уладзіміравіч - старшыня камісіі, камандзір дружыны, нам. дырэктара па ГР
Рашчэўская Лілія Іосіфаўна - памочнік камандзіра дружыны, загадчык інтэрната
Пагарцава Ніна Іванаўна - член дружыны, выхавацель
Бойка Дзмітрый Алегавіч - навучэнец 4-41 гр.
Федасевіч Андрэй Генрыхавіч - навучэнец 4-41 гр.
Смурага Максім Мікалаевіч - навучэнец 3-41 гр.

Расклад заняткаў творчых об’яднанняў
і спартыўных секцый у інтэрнаце каледжа и

Назва аб’яднанняў пао інтарэсах, спартыўных секцыйЧас і месца правядзенняАдказныя
Шашкічытальная зала, серада
18.00-18.45
Федасевіч Андрэй, навучэнец групы 4-41
Шахматы чытальная зала, чацвер
18.00-18.45
Федасевіч Андрэй, навучэнец групы 4-41 4-41
«Падрыхтоўка да сямейнага жыцця»чытальная зала, аўторак
19.30-20.15
Бернат А.С., педагог сацыяльны
«Псіхалагічная гасціная»чытальная зала, субота
19.00
Епіхіна І.В., педагог-псіхолаг

Графік дзяжурства спецыялістаў псіхолага-педагагічнай службы
ў інтэрнаце на 2019/2020 навучальны год

Час наведвання Прозвішча, імя, імя па бацькуПасада
панядзелак
18.00 -20.04
Епіхіна Ірына Васільеўна
Педагог-псіхолаг
аўторак
19.00-22.00
Бернат Алена Станіславаўна
Педагог сацыяльны
серада
18.00 -20.04
Епіхіна Ірына Васільеўна
Педагог-псіхолаг
чацвер
19.00-22.00
Бернат Алена Станіславаўна
Педагог сацыяльны
субота
18.00 -20.04
Епіхіна Ірына Васільеўна
Педагог-псіхолаг
Палажэнне аб прадастаўленні жылых памяшканняў у інтэрнаце Ваўкавыскага каледжа

Палажэнне аб Савеце інтэрната

Палажэнне аб аглядзе-конкурсе на лепшы пакой у інтэрнаце

Графік наведвання інтэрната куратарамі вучэбных груп

План работы валанцёрскага атрада «Цёплыя рукі» ў інтэрнаце каледжа на 2019-2020 вучэбны год


В общежитии Волковысского колледжа было тепло и уютно от встречи, а повод очень даже интересный - "Посвящение в жильцы"! Колледжная семья пополнилась учащимися-первокурсниками, которые подарили гостям свои музыкальные, литературные и танцевальные номера, чем и показали, что учащаяся молодежь очень талантливая.
ВЕРСИЯ ДЛЯ СЛАБОВИДЯЩИХ

Поиск по сайту


Последние новости
ТОП-10

Конференция по итогом
психолого-педагогической практики
на специальности «Дошкольное образование»
(16.11.2019)


Полуфинал игр "Что?Где?Когда?"
(12.11.2019)


Награждение победителей
первого этапа
республиканской олимпиады
по учебным предметам
(06.11.2019)


Устный журнал
«Вехи истории.
Великий Октябрь!»
(05.11.2019)


Отборочный тур
танцевального конкурса
«Танцы – это жизнь»
(05.11.2019)


Завершение практики
«Пробные уроки» в группе 1-41
(05.11.2019)


Перамога ў ІІ Чытаннях
“Спадчына беларускай педагогікі:
ад Ефрасінні Полацкай
да сучаснасці”
(03.11.2019)


Районные соревнования
по настольному теннису
(03.11.2019)


Первый этап
республиканской олимпиады
по учебным предметам
(01.11.2019)


Открытое занятие по дисциплине
«Художественный ручной труд»
в группе 5-31
(01.11.2019)


Ваўкавыскі каледж
УА “Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы”
Тэлефон:(8-01512) 6-77-25, Факс: (8-01512) 6-77-25
E-mail: vk@grsu.by

© 2018. Усе правы абаронены. Рэгістрацыйнае пасведчанне №4141102115 ад 20.07.2011

ВЯРНУЦЦА НА ГАЛОЎНУЮ