вул.Сацыялістычная, 33
г.Ваўкавыск,
Гродзенская вобл.,
231895

8-01512-67725

 

vk@grsu.by
vk.grsu.by

 

2019-2020 навучальны год

Лістапад
Узнагароджанне пераможцаў першага этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах (06.11.2019)

Вусны часопіс «Вехі гісторыі. Вялікі Кастрычнік!» (05.11.2019)

Адборачны тур танцавальнага конкурсу «Танцы – гэта жыццё» (05.11.2019)

Завяршэнне практыкі «Пробныя ўрокі» ў групе 1-41 (05.11.2019)

Перамога ў ІІ Чытаннях “Спадчына беларускай педагогікі:
ад Ефрасінні Полацкай да сучаснасці” (03.11.2019)


Раённыя спаборніцтвы па настольным тэнісе (03.11.2019)

Першы этап рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах (01.11.2019)

Адкрыты занятак па дысцыпліне «Мастацкі ручная праца» ў групе 5-31 (01.11.2019)

Экскурсія зэльвенскіх навучэнцаў у каледж (01.11.2019)

Псіхолага-педагагічная практыка ў групе 5-21 (працяг) (01.11.2019)

Кастрычнік
Акцыя «Падлетак» (31.10.2019)

Сустрэча c кандыдатам у дэпутаты (30.10.2019)

Адкрыты вучэбны занятак па матэматыцы ў групе 1-11 (30.10.2019)

Адкрыты вучэбны занятак па тэхналогіі апрацоўкі тэкстыльных матэрыялаў
у групе 2-41 (30.10.2019)


Адкрыты вучэбны занятак па дысцыпліне "Жывапіс" у групе 4-21 (30.10.2019)

Міжнароднае супрацоўніцтва ў сферы адукацыі: тэлемост Ваўкавыск-Шахты (29.10.2019)

Псіхолага-педагагічная практыка ў групе 5-21 (29.10.2019)

Вандроўка ў Мінск (27.10.2019)

Хрысціянскія каштоўнасці ў культуры сучаснай моладзі (26.10.2019)

Вучэбная практыка «Пробныя ўрокі» на чацвёртым курсе
спецыяльнасці «Пачатковая адукацыя» (25.10.2019) (25.10.2019)


Падвядзенне вынікаў практыкі «Пробныя ўрокі і заняткі»
па спецыяльнасці «Замежная мова» (24.10.2019)


Заняткі ў «Школе Актыўнага Грамадзяніна» (24.10.2019)

Фінальныя абласныя гульні па баскетболе сярод дзяўчат (24.10.2019)

Віцебскі лістапад-2019 (21.10.2019)

Практыка "Пробныя ўрокі і заняткі" ў групе 3-41 (працяг) (20.10.2019)

Дабравольная рэспубліканская акцыя «Чысты лес» (20.10.2019)

Міжнароднае супрацоўніцтва ў сферы адукацыі: Беларусь-Расія (18.10.2019)

Занальныя абласныя спаборніцтвы па баскетболе сярод дзяўчат (18.10.2019)

Практыка "Пробныя ўрокі і заняткі" ў групе (17.10.2019)

Моладзь у навуцы (16.10.2019)

Экскурсія ў музей жанчыны-маці (16.10.2019)

Адкрыты занятак па гісторыі Беларусі ў групе 6-11 (15.10.2019)

Дзень маці (14.10.2019)

Першынство раёна па стральбе з пнеўматычнай вінтоўкі сярод арганізацый і ўстаноў (14.10.2019)

Сярэдняя спецыяльная адукацыя: традыцыі і інавацыі (13.10.2019)

Для будучых мам (11.10.2019)

Педагагічная практыка «Пробныя ўрокі» ў групе 2-41 (11.10.2019)

Дзень настаўніка (04.10.2019)

Верасень
Раённыя спаборніцтвы па шашках (29.09.2019)

Справаздачна-выбарная канферэнцыя НДАН «Эйдас» (26.09.2019)

«Першыя дні дзіцяці ў школе» на спецыяльнасці «Дашкольная адукацыя» (13.09.2019)

Дзень здароўя (12.09.2019)

Практыка «Першыя дні дзіцяці ў школе» (12.09.2019)

Справаздачны сход па практыцы «Пленэр» (10.09.2019)

Таварыская сустрэча па валейболе сярод дзяўчат (05.09.2019)

Таварыская сустрэча па баскетболе сярод дзяўчат (04.09.2019)

Лінейка, прысвечаная пачатку навучальнага года (02.09.2019)

Дзень беларускага пісьменства ў Слоніме (01.09.2019)


2018-2019 навучальны год

Жнівень
Пасвячэнне ў першакурснікі Гродзенскага дзяржаўнага ўніверсітэта імя Янкі Купалы (30.08.2019)

Прыёмная кампанія працягваецца (03.08.2019)

Ліпень
Соты абітурыент (23.07.2019)

Першы дзень прыёму дакументаў у Ваўкавыскім каледжы (20.07.2019)

Дзень вызвалення Ваўкавыска (14.07.2019)

Мітынг-рэквіем у мемарыяльным комплексе "Шавулічы" (07.07.2019)

Святкаванне Дня Незалежнасці Рэспублікі Беларусь (03.07.2019)

Ускладанне кветак да месца захавання ахвяраў нацызму (01.07.2019)

Чэрвень
Уручэнне дыпломаў выпускнікам спецыяльнасцяў
"Замежная мова" і "Дашкольная адукацыя" (28.06.2019)


Уручэнне дыпломаў выпускнікам спецыяльнасці "Пачатковая адукацыя" (27.06.2019)

Афармленне падножжа Шведскай гары (27.06.2019)

Уручэнне дыпломаў выпускнікам спецыяльнасцяў "Турызм і гасціннасць"
і "Абслуговая праца і выяўленчае мастацтва" (25.06.2019)


Мітынг у скверы Памяці (22.06.2019)

Уручэнне дыпломаў выпускнікам спецыяльнасці "Дызайн (графічны)" (22.06.2019)

Вынікі практыкі "Па асновах пачатковага светапазнання" ў групе 1-22 (21.06.2019)

Абарона практыкі па арганізацыйна-выхаваўчай працы з дзецьмі ў летні перыяд у групе 1-31 (21.06.2019)

Практыка «Пленэр» ў групе 4-11 (20.06.2019)

Выніковае пасяджэнне школы метадычнага майстэрства (19.06.2019)

Практыка «Па прыродазнаўстве» ў групе 5-21 (17.06.2019)

Практыка «Па асновах пачатковага светапазнання» ў групе 1-22.
Вывучэнне мясцовай флоры (17.06.2019)


Выстава творчых работ навучэнцаў спецыяльнасці «Абслуговая праца і выяўленчае мастацтва (17.06.2019)

Абарона пераддыпломнай практыкі ў групе 6-31 (17.06.2019)

Практыка «Па асновах пачатковага светапазнання» ў групе 1-22.
Экскурсія ў Нацыянальны парк «Белавежская пушча» (16.06.2019)


Практыка «Па асновах пачатковага светапазнання» ў групе 1-22.
Вывучэнне прыроднай групоўкі вадаём (13.06.2019)


Практика «По природоведению» в группе 5-21 (13.06.2019)

Практыка «Па асновах пачатковага светапазнання» ў групе 1-22.
Наведванне метэастанцыі (11.06.2019)


Практыка «Па асновах пачатковага светапазнання» ў групе 1-21 (07.06.2019)

Абарона пераддыпломнай практыкі ў групе 1-42 (06.06.2019)

Абарона пераддыпломнай практыкі ў групе 3-41 (05.06.2019)

Абарона пераддыпломнай практыкі ў групе 2-41 (05.06.2019)

Практыка «Па асновах пачатковага светапазнання» ў групе 1-21 (01.06.2019)

Май
Свята апошняга званка (31.05.2019)

Прафарыентацыйная сустрэча з навучэнцамі Галынкаўскай сярэдняй школы Зэльвенскага раёна (31.05.2019)

Экскурсійная паездка для лепшых навучэнцаў (30.05.2019)

Адбыццё ў г. Анапа студэнцкага атрада для праходжання педагагічнай практыкі ў дзіцячым аздараўленчым лагеры (30.05.2019)

Спартыўна-танцавальны конкурс па аэробіцы (30.05.2019)

Навукова-практычная канферэнцыя «Удасканаленне якасці падрыхтоўкі спецыялістаў
праз рэалізацыю кантрольна-ацэначнага кампанента адукацыйнага працэсу» (29.05.2019)


Адкрыты занятак па дысцыпліне «Педагогіка» ў групе 5-12 (29.05.2019)

Гала-канцэрт рэспубліканскага фестывалю мастацкай творчасці вучнёўскай і студэнцкай моладзі «АРТ-вакацыі» (26.05.2019)

Практыка "Пленэр" у групах 2-21 і 4-11 (25.05.2019)

Конкурс важацкага майстэрства (24.05.2019)

Практыка "Па падрыхтоўцы да аздараўленча-выхаваўчай працы з дзецьмі ў летні перыяд" у групе 5-31 (24.05.2019)

Практыка "Па падрыхтоўцы да аздараўленча-выхаваўчай працы з дзецьмі ў летні перыяд" у групе 5-22 (24.05.2019)

Практыка "Па падрыхтоўцы да аздараўленча-выхаваўчай працы з дзецьмі ў летні перыяд" у групе 5-31 (23.05.2019)

Практыка "Па падрыхтоўцы да аздараўленча-выхаваўчай працы з дзецьмі ў летні перыяд" у групе 5-12 (23.05.2019)

Практыка "Па падрыхтоўцы да аздараўленча-выхаваўчай працы з дзецьмі ў летні перыяд" у групах 1-31, 2-31 і 3-31 (22.05.2019)

Пасяджэнне тэматычнай выставы "Была Вайна. Была Перамога..." (21.05.2019)

Адкрыты занятак у групе 2-21 па дысцыпліне «Кампазіцыя» (21.05.2019)

Практыка па падрыхтоўцы да аздараўленча-выхаваўчай працы з дзецьмі ў летні перыяд у групе 5-12 (21.05.2019)

Эстафета агню II Еўрапейскіх гульняў (20.05.2019)

Канферэнцыя «Гісторыя Чырвонага Крыжа на Гарадзеншчыне. 75 гадоў на службе міласэрнасці» (20.05.2019)

Практыка па падрыхтоўцы да аздараўленча-выхаваўчай працы з дзецьмі ў летні перыяд у групе 5-31 (20.05.2019)

Завочная алімпіяда «Адкрываю свет педагагічнай прафесіі» (19.05.2019)

Прафарыентацыйная сустрэча з навучэнцамі ДУА "ВПК Міжэрыцкі дзіцячы сад - базавая школа" (17.05.2019)

Тэхналагічная практыка ў групе 4-31 (17.05.2019)

Вечар-ушанаванне навучэнцаў каледжа «Калі зоркі запальваюць, значыць - гэта каму-небудзь трэба» (17.05.2019)

Практыка "Пробныя ўрокі" ў 3-31 групе (13.05.2019)

Дзень Дзяржаўнага герба і Дзяржаўнага сцяга (12.05.2019)

«Дарогамі Перамогі – вызваленне Гродзенскай вобласці» (11.05.2019)

Адкрытая куратарская гадзіна «Нам свет завешчана берагчы» (10.05.2019)

Дзень Перамогі (09.05.2019)

Практыка "Пробныя ўрокі" у групе 4-31 (04.05.2019)

Навукова-практычная канферэнцыя (03.05.2019)

Лёгкаатлетычнае мнагабор'е (03.05.2019)

Сустрэча з паэтам В.Г.Курловічам (02.05.2019)

Першамайскае свята (01.05.2019)

Красавік
Адкрытая куратарская гадзіна «Чарнобыль: учора, сёння, заўтра» (26.04.2019)

Удзел у мерапрыемстве «Незабыўная трагедыя Чарнобыля» ў раённай бібліятэцы (26.04.2019)

Тэхналагічная практыка ў групе 6-31 спецыяльнасці «Турызм і гасціннасць» (26.04.2019)

Літаратурны салон, прысвечаны 455-годдзю з дня нараджэння Уільяма Шэкспіра (26.04.2019)

Адкрыты занятак па дысцыпліне «Сусветная гісторыя» ў групе 3-11 (25.04.2019)

Сустрэча з паэткай Ваўкавыска Г.І. Смок (25.04.2019)

Адкрыццё персанальнай выставы жывапісу выкладчыка М.М.Раманоўскага, прысвечанай 60-годдзю аўтара (23.04.2019)

Адкрыты занятак у падгрупе 4-21 (23.04.2019)

Справаздачна-выбарная канферэнцыя ў пярвічнай прафсаюзнай арганізацыі навучэнцаў Ваўкавыскага каледжа УА "Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы» (23.04.2019)

Практыка «Пробныя ўрокі і заняткі» ў групе 3-31 (20.04.2019)

Фінал спартыўнага свята «Спартландыя» (18.04.2019)

Адкрытыя дні тэхналагічнай практыкі на спецыяльнасці «Турызм і гасціннасць» (18.04.2019)

Майстар-клас «Актыўная ацэнка як фактар паспяховага навучання» (17.04.2019)

Інфарм-дайджэст у рамках правядзення прафілактычнай акцыі «Дом без гвалту» (16.04.2019)

Рэспубліканскі семінар
“Падтрымка і пашырэнне сферы выкарыстання беларускай мовы
ва ўстановах агульнай сярэдняй адукацыі Гродзенскай вобласці:
асоба, адукацыя, грамадства” (16.04.2019)


Рэспубліканскі фэст экскурсаводаў (14.04.2019)

Закладзены «Парк сямейных дрэваў» (14.04.2019)

Канцэрт выкладчыкаў музыкі «Паехалі» (12.04.2019)

Перамога ў Рэспубліканскім конкурсе «Свет маімі вачыма» (11.04.2019)

Раённы агляд-конкурс мастацкай самадзейнасці «Беларусь – мая песня» (11.04.2019)

Выступленне хору групы 1-42 (10.04.2019)

Адборныя спаборніцтвы па «Спартландыі» (10.04.2019)

Добраўпарадкаванне тэрыторыі вакол помнікаў (10.04.2019)

Дэкада музыкі (05-08.04.2019)

Практыка «Назіранне і пробныя заняткі» ў групах 5-31 і 5-22 (05.04.2019)

Сустрэча з урачамі-спецыялістамі ВЦРБ (04.04.2019)

Стандарты WorldSkills як аснова фарміравання прафесійных кампетэнцый будучых педагогаў (04.04.2019)

Адкрытая куратарская гадзіна ў групе 1-21 (02.04.2019)

Сакавік
Вечар сустрэчы з выпускнікамі (31.03.2019)

Адкрыты занятак па англійскай мове ў падгрупе 3-31 (31.03.2019)

Адкрытае пасяджэнне навуковага гуртка «Актуальныя пытанні музычнага мастацтва» (29.03.2019)

Майстар-клас «Развіццё творчага мыслення на ўроках працоўнага навучання праз рэалізацыю прынцыпу "Роўны навучае роўнага"» (29.03.2019)

Штогадовы конкурс "Лепшы па прафесіі" (27.03.2019)

Творчая справаздача па псіхолага-педагагічнай практыцы спецыяльнасці «Замежная мова (англійская, нямецкая)і» (27.03.2019)

Куратарская гадзіна ў 3-21 групе «Самы светлы дзень Перамогі» (27.03.2019)

Творчая гасцёўня «Перакрыжаванне культур: Беларусь – Туркменістан» (26.03.2019)

Адкрытае пасяджэнне навуковага гуртка (26.03.2019)

Дзень адчыненых дзвярэй (23.03.2019)

Конкурс па выяўленчым мастацтве (23.03.2019)

Завяршыліся ўрокі ў рамках конкурсу "Лепшы па прафесіі" (22.03.2019)

Заканчваецца практыка "Пробныя ўрокі" ў групе 1-31 (20.03.2019)

Адкрыты занятак навуковага гуртка па праблеме «Праектная тэхналогія ва ўстановах дашкольнай адукацыі» (20.03.2019)

Рэспубліканскія спаборніцтвы па валейболе (20.03.2019)

Агляд-конкурс «АРТ-вакацыі 2019» (19.03.2019)

ХІІ адкрытая міжнародная навукова-практычная канферэнцыя ў Брэсце (19.03.2019)

Дзень адчыненых дзвярэй ва ўніверсітэце (19.03.2019)

Конкурс «Міс каледжа - 2019» (14.03.2019)

ХII Міжнародная навуковая канферэнцыя "ТехноОБРАЗ ’2019" (14.03.2019)

Адкрыты занятак па фізічнай культуры і здароўі ў групе 1-42 (14.03.2019)

Практыка "Пробныя ўрокі" ў групе 1-31 (12.03.2019)

Вучымся жыць разам (12.03.2019)

Адкрыты занятак па праектаванні ў 4-31 групе (11.03.2019) )

Міжнародны жаночы дзень у інтэрнаце (10.03.2019)

Міжнародны жаночы дзень (07.03.2019)

Таварыская сустрэча жаночых валейбольных каманд (07.03.2019)

Псіхолага - педагагічная практыка групы 3-21 у СШ № 7 (07.03.2019)

Дзень універсітэта (04.03.2019)

Бацькоўскі сход «Пад дахам дома свайго» (02.03.2019)

Працяг псіхолага - педагагічнай практыкі ў групе 3-21 (01.03.2019)

Люты
Містар каледж — 2019 (28.02.2019)

Педагагічны семінар па праблемах кампетэнтнаснай парадыгмы адукацыі (28.02.2019)

Адкрытае пасяджэнне гуртка «Тэхналогія развіцця іншамоўных камунікатыўных уменняў» (27.02.2019)

Пачатак псіхолага - педагагічнай практыкі ў групе 3-21 (26.02.2019)

Конкурс інсцэніраванай песні «Слаўлю Айчыну» (22.02.2019)

Занальныя спаборніцтвы па валейболе (22.02.2019)

Творчая справаздача па выніках псіхолага-педагагічнай практыкі на другім курсе спецыяльнасці "Пачатковая адукацыя" (21.02.2019)

Міжнародны дзень роднай мовы (21.02.2019)

Семінар «Я ў адказе за сваё здароўе!» (20.02.2019)

Сустрэча з удзельнікамі баявых дзеянняў у Афганістане (20.02.2019)

Віктарына "Дзе логіка?" у рамках рэспубліканскай акцыі "Бяспека-у кожны дом" (19.02.2019)

Завяршэнне псіхолага-педагагічнай практыкі ў групе 1-21 спецыяльнасці "Пачатковая адукацыя" (18.02.2019)

Завяршэнне псіхолага-педагагічнай практыкі ў групе 1-22 спецыяльнасці "Пачатковая адукацыя" (16.02.2019)

Моладзевы праект «Ваўкавыскі Арбат» (16.02.2019)

Мітынг-рэквіем, прысвечаны 30-годдзю вываду войскаў з Афганістана (15.02.2019)

Урок памяці «Мы памятаць час той не перастанем» (15.02.2019)

Псіхолага-педагагічная практыка ў 1-21 групе (15.02.2019)

Дзень Святога Валянціна (14.02.2019)

Прадстаўленне новага дырэктара каледжа працоўнаму калектыву (13.02.2019)

Прафарыентацыйныя сустрэчы з навучэнцамі СШ № 8 (13.02.2019)

Дыялог педагагічных спецыяльнасцяў Гродзенскага ўніверсітэта і Ваўкавыскага каледжа (12.02.2019)

Працяг псіхолага-педагагічнай практыкі ў групе 1-22 (11.02.2019)

Раённы фестываль патрыятычнай песні "Сэрца зямлі маёй" (10.02.2019)

Псіхолага-педагагічная практыка ў групе 1-22 (08.02.2019)

Прафарыентацыйныя сустрэчы з навучэнцамі СШ № 3 г. Ваўкавыска (07.02.2019)

Акцыя «Стань байцом МААП» (06.02.2019)

Абласныя спаборніцтвы па зімовым мнагабор'і "Здароўе" (01.02.2019)

Студзень
Выстава па дэкаратыўна-прыкладным мастацтве ў рамках Года малой радзімы (31.01.2019)

Вучэбная практыка па спецыялізацыі «Кіраўнік студыі дэкаратыўна-прыкладнога мастацтва» ў групе 1-31 (30.01.2019)

Раённыя спаборніцтвы па зімовым комплексе мнагабор'я "Абаронца Айчыны" (25.01.2019)

Дэманстрацыя мадэлей ў рамках кваліфікацыйнага экзамена ў групе 2-41 (04.01.2019)

Навагодняе віншаванне дзяцей прыюту (02.01.2019)

Снежань
Абарона практыкі «Назіранні і пробныя заняткі ў адпаведнасці са спецыялізацыей «Рытміка. Харэаграфія» (29.12.2018)

Навагодні вечар (28.12.2018)

Адкрыты занятак навуковага гуртка па праблеме «Экалагічныя праблемы рэгіёна» (28.12.2018)

Навагодні ранішнік (28.12.2018)

Профарыентацыйныя сустрэчы з вучнямі г.Слоніма (27.12.2018)

Адкрыты занятак у групе 5-12 (27.12.2018)

Абарона курсавых работ у групе 6-31 (27.12.2018)

Навагодняе тэатралізаванае прадстаўленне ў інтэрнаце (27.12.2018)

Практыка "Пробныя ўрокі ў адпаведнасці са спецыялізацыей" у групе 5-32 (22.12.2018)

Абарона практыкі па замежнай мове ў выпускной групе спецыяльнасці "Турызм и гасціннасць" (21.12.2018)

Рэспубліканскі семінар (20.12.2018)

Абарона курсавых работ на чацвёртым курсе спецыяльнасці "Пачатковая адукацыя" (19.12.2018)

Дабрачынная акцыя "Нашы дзеці" (14.12.2018)

Творчая сустрэча з групай 4-21 (13.12.2018)

Фінальная інтэлектуальная гульня «Што? Дзе? Калі?» (13.12.2018)

Выніковая канферэнцыя па практыцы «Назіранні і пробныя заняткі» для навучэнцаў груп 5-41 и 5-32 (13.12.2018)

Абарона курсавых работ у групе 2-41 (10.12.2018)

Адкрыты занятак па дысцыпліне «Фізічная культура і здороўе» у групе 5-22 (10.12.2018)

Практыка «Назіранні і прбныя заняткі» у групе 5-32.
Адкрыты занятак па методыцы навучання выяўленчай дзейнасці (09.12.2018)


Абарона курсавых работ у групе 3-41 (07.12.2018)

Акцыя МНЗ «Не прапальвай сваё жыццё» у выкананні агітбрыгады 3-21 групы (05.12.2018)

Адкрыты занятак па беларускай мове (04.12.2018)

Вынікі другога этапа Рэспубліканскай алімпіяды (04.12.2018)

Адкрыты занятак па англійскай мове (01.12.2018)

Лістапад
Конкурс караоке «Добрым быць зусім няпроста, не залежыць дабрыня ад росту» (29.11.2018)

Майстар-клас «Народная лялька – люстэрка культуры» (29.11.2018)

Адкрыты занятак па практычнай фанетыцы (27.11.2018)

Завяршэнне практыкі "Пробныя ўрокі ў адпаведнасці са спецыялізацыей" у групах спецыяльнасці "Пачатковая адукацыя" (27.11.2018)

Спаборніцтвы па настольнаму тэнісу (27.11.2018)

Дэкада цыклавой камісіі дашкольнай адукацыі (25.11.2018)

Практыка "Пробныя ўрокі ў адпаведнасці са спецыялізацыяй" у групе 1-42 (24.11.2018)

10-летні юбілей спецыяльнасці «Турызм і гасціннасць» (24.11.2018)

КВЗ-2018 (24.11.2018)

Канферэнцыя па выніках практыкі "Пробныя ўрокі" спецыяльнасці "Пачатковая адукацыя" (22.11.2018)

Практыка "Пробныя ўрокі" для навучэнцаў спецыяльнасці «Абслуговая праца і выяўленчае мастацтва» (21.11.2018)

Практыка "Пробныя ўрокі" ў групе 4-41 (21.11.2018)

Завяршэнне практыкі па інфармацыйным тэхналогіям у групе 6-31 (16.11.2018)

Што? Дзе? Калі? (16.11.2018)

Фізкультурнае свята «На рынг запрашаюцца» (16.11.2018)

Адкрыты занятак па дысцыпліне «Методыка выкладання замежнай мовы» (13.11.2018)

Аб'яднанне «Аўтарская творчасць» (12.11.2018)

Майстар-клас па падрыхтоўцы навучэнцаў да практыкі
«Пробныя заняткі ў адпаведнасці са спецыялізацыяй» (10.11.2018)


Раённыя спаборніцтвы па шашках (06.11.2018)

Прафарыентацыйная сустрэча з навучэнцамі ДУА "Сярэдняя школа г.п. Краснасельскі" (02.11.2018)

Кастрычнік
Экскурсія для школьнікаў Каралінскай сярэдняй школы (31.10.2018)

10-годдзе спецыяльнасці «Дызайн (графічны)» (31.10.2018)

Спаборніцтвы па шашках (31.10.2018)

Хрысціянскія каштоўнасці ў культуры сучаснай моладзі (29.10.2018)

Канферэнцыя па выніках практыкі «Пробныя ўрокі і заняткі» спецыяльнасці «Замежная мова» (англійская, нямецкая) (27.10.2018)

Занальныя абласныя спаборніцтвы па баскетболе (25.10.2018)

Свята танца (25.10.2018)

Інтэлектуальная гульня для першакурснікаў «Вучыцца, каб ведаць. Ведаць, каб умець. Умець, каб рабіць!» (24.10.2018)

Педагагічная практыка «Пробныя ўрокі» (22.10.2018)

Першынство раёна па стральбе з пнеўматычнай вінтоўкі (22.10.2018)

Экскурсія ў гімназію №1 (18.10.2018)

Сустрэча з пісьменнікам (16.10.2018)

Прыбыццё туркменскіх навучэнцаў (15.10.2018)

Выкладчык гісторыі А.А.Колас ў ролі дырэктара ПГУП "Маёнтак "Падароск" (14.10.2018)

Дзень маці (12.10.2018)

Дзень настаўніка (05.10.2018)

Экскурсія для лепшых груп (02.10.2018)

Верасень
Пасвячэнне ў студэнты (27.09.2018)

Велапрабег, прысвечаны Еўрапейскаму тыдню мабільнасці (22.09.2018)

Акцыя "Скандынаўскі лужок" (21.09.2018)

Квэст-гульня "Падарожжа па старажытных старонках Ваўкавыска"(21.09.2018)

Свята Спорту і Здароўя(20.09.2018)

Справаздачна-выбарная канферэнцыя НДАН «Эйдас» (17.09.2018)

«Будзем знаёмы – першы курс» (13.09.2018)

Вынікі практыкі «Першыя дні дзіцяці ў школе» (дашкольная адукацыя) (13.09.2018)

Вынікі практыкі «Першыя дні дзіцяці ў школе» (пачатковая адукацыя) (12.09.2018)

Сусветны дзень прадухілення суіцыдаў (12.09.2018)

Практыка па «Экскурсазнаўстве» (11.09.2018)

Практыка «Першыя дні дзіцяці ў школе» (10.09.2018)

Дажынкі-2018 (08.09.2018)

Штогадовая акцыя "Дзеці ідуць у школу" (07.09.2018)

Лінейка да пачатку новага 2018-2019 вучэбнага года. Першы ўрок (01.09.2018)

ВЕРСИЯ ДЛЯ СЛАБОВИДЯЩИХ

Поиск по сайту


Последние новости
ТОП-10

Конференция по итогом
психолого-педагогической практики
на специальности «Дошкольное образование»
(16.11.2019)


Полуфинал игр "Что?Где?Когда?"
(12.11.2019)


Награждение победителей
первого этапа
республиканской олимпиады
по учебным предметам
(06.11.2019)


Устный журнал
«Вехи истории.
Великий Октябрь!»
(05.11.2019)


Отборочный тур
танцевального конкурса
«Танцы – это жизнь»
(05.11.2019)


Завершение практики
«Пробные уроки» в группе 1-41
(05.11.2019)


Перамога ў ІІ Чытаннях
“Спадчына беларускай педагогікі:
ад Ефрасінні Полацкай
да сучаснасці”
(03.11.2019)


Районные соревнования
по настольному теннису
(03.11.2019)


Первый этап
республиканской олимпиады
по учебным предметам
(01.11.2019)


Открытое занятие по дисциплине
«Художественный ручной труд»
в группе 5-31
(01.11.2019)


Ваўкавыскі каледж
УА “Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт імя Янкі Купалы”
Тэлефон:(8-01512) 6-77-25, Факс: (8-01512) 6-77-25
E-mail: vk@grsu.by

© 2018. Усе правы абаронены. Рэгістрацыйнае пасведчанне №4141102115 ад 20.07.2011

ВЯРНУЦЦА НА ГАЛОЎНУЮ